Kobieta Od-NoVa™

Kobieta Od-NoVa™ to autorski program coachingowo-mentoringowy dla kobiet, które chcą odnaleźć siebie, odkryć swój potencjał i realizować cele zgodnie z własnymi wartościami życiowymi.

Żyjemy w czasach, w których normą jest ciągła gonitwa, brak czasu, bycie “zarobionym”, podążanie za mocno wyśrubowanymi standardami i z nieustannie towarzyszącymi nam myślami, co powinnyśmy, a co nie i co nam wypada, a co nie. Codziennie niemal z lodówki wyskakują eksperci różnej maści z hasłami typu: “Zwiększ swoją produktywność”, “Popraw swoje wyniki”, “Zorganizuj się”, “Jak robić więcej w krótszym czasie”, a nawet “Jak być domową boginią” (serio…). A co jeśli to wszystko to nie Twoje pragnienia, jeśli dobrze Ci z tym, co masz i nie potrzebujesz więcej, jeśli nicnierobienie od czasu do czasu sprawia Ci przyjemność, a nie wyrzuty sumienia. Jeśli zamiast “wartościowej” książki czytanej minimum 30 minut dziennie (bo tak robią “ludzie sukcesu”), Ty wolisz powygłupiać się z dziećmi, pójść na spacer z psem czy poleniuchować z mężem na kanapie oglądając Netflixa? Co jeśli masz w nosie “karierę”, pięcie się po szczeblach w korporacji o wolisz zarabiać mniej, ale za to móc się odciąć mentalnie i fizycznie po powrocie z pracy do domu i nie odpowiadać na maile o 11 w nocy?

A może masz odwrotnie? Może nie zadowala Cię to, co masz, chcesz sięgać po więcej i lubisz “cisnąć“? Jeśli lubisz spędzać dużo czasu w podróżach służbowych (i tęsknisz za nimi w czasie pandemii), jeśli poszerzasz swoje kompetencje, bo po prostu sprawia Ci to frajdę, jeśli wolisz być samodzielna (a nie “samotna”), jeśli nie masz potrzeby posiadania dzieci? Co jeśli szkoda Ci czasu na oglądanie nawet dobrych filmów czy seriali na Netflixie, bo wolisz w tym czasie przeczytać kolejne rozdziały książki biznesowej? Co jeśli planujesz szczegółowo swoją przyszłość zawodową i jesteś gotowa na duże poświęcenie na rzecz awansów w pracy? Co jeśli szukasz rozwiązań, które pomogą Ci zwiększyć Twoją produktywność i efektywność? Co jeśli słyszysz nie raz od mamy, siostry czy koleżanki, że Ty ciągle gdzieś gonisz, czy nie mogłabyś czasem tak żyć tak, jak “zwyczajni” ludzie i zwolnić tempo?

Czy któryś z powyższych scenariuszy jest lepszy? Absolutnie nie! To Twoje życie, Twoje standardy, Twoje marzenia i cele. Nie musisz oglądać się na innych czy porównywać z nimi. TY jesteś odpowiedzialna za swoje czyny i decyzje, TY wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre i czego tak naprawdę chcesz, ale być może zagłuszasz swój wewnętrzny głos i podążasz za cudzymi marzeniami i standardami.

Jeśli czujesz, że nie do końca wiesz, jaka jest Twoja prawda, w jakim kierunku chciałabyś zmierzać, co jest dla Ciebie w życiu naprawdę ważne, jak zacząć wreszcie żyć w zgodzie ze sobą i własnymi wartościami, jesteś gotowa zatrzymać się na chwilę, zrobić życiowy remanent, być może nawet krok wstecz, żeby później móc zrobić dwa kroki do przodu, to program Kobieta Od-NoVa™ jest właśnie dla Ciebie. Możesz wziąć w nim udział indywidualnie lub w małej grupie kobiet (w języku polskim i angielskim).